Kategoriler

Baş Parmağa Göre Karakter Analizi

Baş Parmak Karakter Analizi

Baş parmağa göre karakter analizi nasıl yapılır? İnternette gezinirken karşılaştığım ilginç bir karakter analizini daha sizlerle paylaşmak istedim 🙂

Daha önce ” Ayak Parmağına Göre Karakter Analizi ” nasıl yapılır bundan bahsetmiştim. Şimdi ise elinizin baş parmağının şekline göre karakter analizini paylaşıyorum.

Tabi ki bunların gerçeklik payı hiçbir zaman % 100 olmasa da bir nebze de olsa doğruyu yansıttığını düşünüyorum.

Handanalysis tarafından yapılan araştırmaların sonucuna göre insanların baş parmaklarının yapıları karakterleri ile ilgili ipuçları veriyor.

Yapılan araştırmalar 3 farklı parmak tipinin olduğunu ve bu parmak tiplerinin kişiliğimizle doğrudan ilişkili olduğunu gösteriyor.

Baş Parmağa Göre Karakter Analizi

Aşağıda resimde görünen ve harflendirilen parmak tiplerine göre karakterlerden bahsediliyor. Peki ya sizin parmağınız hangisi ? (Cevapları yoruma bekliyorum)

A Tipi: Eğer ki sizin baş parmağınız da A’da göründüğü gibiyse saplantılı bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Örneğin; aşık olduğunuz bir kişiye tutkuyla bağlanıp, başka hiçbir şeyi görmezsiniz. Aşık olduğunuz kişi de size ilgi göstermezse çılgına dönmeniz an meselesidir.

B Tipi: B’de gösterildiği gibi bir baş parmağa sahipseniz güvenilir bir karaktere sahipsiniz demektir. Duygusal olmanızın yanı sıra kendinizi dengede tutabilen bir yapınız vardır. Sakin bir yapının yanında önderlik özellikleriniz ile karşınızdaki kişiyi de mutlu edebilirsiniz. Fakat bu tavırlarınız bazı zamanlarda soğuk birisi olduğunuzu da gösterebilir.

C Tipi: C’deki gibi bir baş parmağınız var ise karşınızdaki insan için tam bir baş belasınızdır. Şıpsevdi ve gözü dışarda bir karaktere sahipsinizdir. Her ne kadar tutkuyla bir aşk yaşasanız da duygularınız saman alevi gibidir. Anlık tepkileriniz dışarıdan bakanlar için güvensizlik belirtisidir. Böyle parmak tipi mi olur demeyin.. İşte size örnek bir kişilik: Megan Fox 

Megan Fox Baş Parmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: