Kategoriler

Ayak Parmağına Göre Karakter

Ayak Parmaklarına Göre Karakter

Ayak parmaklarınızın şekline göre karakter analizi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi hemen ayaklarınıza bakın ve parmak şeklinize göre siz de kendi analizinizi yapın..

Aşağıda gösterilen şekillerden hangisine sahipsiniz? Hemen şimdi inceleyin ve karakteriniz hakkında verilen ipuçlarına göz atın.

Dengeli ve Sosyal

Dengeli ve Sosyal

Eğer sizin de parmaklarınızın uzunluğu sağ parmağınızdan sol parmağınıza doğru kısalıyorsa dengeli ve sosyal bir kişiliğiniz var demektir. Biraz daha açacak olursak; iyi bir konuşma yeteniğinizin ve yeni kişilerle tanışmaktan hoşlanıyorsunuz. Sıcakkanlı ve arkadaşlarınızı seven kişiliğiniz sizi ara ara sıkıntıya sokabiliyor. Ama açık görüşlü bir yapıya sahip olmanız sizi rahatlatıyor.

Yaratıcı ve Coşkulu

Yaratıcı ve Coşkulu

Şekildeki gibi sizinde ikinci parmağınız baş parmağınızdan daha uzunsa yaratıcı bir zekaya sahip olduğunuzun göstergesidir. Yeni şeyler öğrenmek ve araştırmacı kişiliğiniz ön plandadır. Bu istekleriniz zaman zaman stresli bir hal alsada kendinizi sakinleştirmeyi biliyorsunuz.

Güvenilir ve Dikkatli

Güvenilir ve Dikkatli

Ayaklarınızdaki parmaklarınızın hepsi aynı boyda ise sadık bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Arkadaşlarınız tarafından güvenilir ve sadece iyi gün dostu değil, kötü gün dostusunuzda. Olaylara temkinli ve çekingen yaklaşıyorsunuz. Güvendiğiniz arkadaşlarınız sizi yoldan çıkartabilir, dikkatli olmanızda fayda var.

İnternette gördüğüm bu karakter analizi dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim 🙂 Eğer ki bu test size uyuyorsa yoruma yazmanızı istiyorum 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: