Kategoriler

Manisalı Amca 20 Günde Kanseri Yendi

Kanseri Yenen Manisalı Dede

Manisa’da yaşayan Lütfü Acet amca, kendi topladığı otlar ile insanlara şifa dağıtıyor. Bu ot sayesinde 20 günde kanseri yendiğini söyleyen Manisalı amca, 30 yıldır bu bitki sayesinde insanlara ulaşıyor.

Kanser otu adlı otun 20 günlük kullanımının ardından kanserin vücuttan atılacağını ifade eden Acet, ” Yıl içinde bahar ayları ve Ağustos ayı arasında kanser otunun toplanması gerekiyor. Ağustostan sonra olmaz. Belirli yükseltiye sahip dağlık bölgelerde yetişiyor. 1987 yılından bu yana yani 30 yıldır ben bu otu kanser hastalarının ulaşmasını sağlıyorum. Bunu da sadece Allah rızası için yapıyorum. Hastalardan herhangi bir ücret kabul etmiyoruz. Bir kuruş almışlığımız yok” dedi.

Yapışkan Andız Otu

“20 GÜNDE KANSERİ BİTİRİYOR”

20 günlük kullanımın sonunda kanserin tamamen tedavi edileceğini belirten Lütfü Acet, “Kanser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün kanser türleri için geçerli. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz”diye konuştu.

6 YILLIK KANSERİ YENDİM

Kanserden öleceği anda ot sayesinde kanseri yendiğini söyleyen Acet, “Kendim yaşadım bu acıyı. Bu hastalığı 6 sene geçirdim. Profesörler hiçbir şekilde tedavi olamayacağımı, öleceğimi söylediler. Gırtlak kanseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu kanser otu karşıma çıktı. Kaynatıp içtim, kanatıp içtim. 30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar. Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bildiğimden kanserden dertli kişilere yardım etmek istiyorum. Ben nasıl şifaya kavuştuysam, onların da kavuşmasını istiyorum dedi.

Yorumlar

  • peki bu amcaya nasıl ulaşabiliriz bizim de ailece ihtiyacımız var tel no veya adres vbilgisi istiyorum lütfen…….ama maillerimi açamıyorum 0 506 8233514 den ulaşabilirseniz sevinirim iyiy günler

    lütfiye merttürk 24 Kasım 2017 11:44 Yanıtla
  • peki bu amcaya nasıl ulaşabiliriz bizim de ailece ihtiyacımız var tel no veya adres bilgisi istiyorum lütfen…….ama maillerimi açamıyorum 0 506 8233514 den ulaşabilirseniz sevinirim iyiy günler

    lütfiye merttürk 24 Kasım 2017 11:45 Yanıtla
  • Lütfiye mertturk acaba ulaşa bildiniz mi amca,ulastiysaniz bizide bilgilendirir misiniz

    Zeynep özkal 26 Mayıs 2019 14:20 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: