Kategoriler

Haraşo Patik Nasıl Örülür?

haroşa patik nasıl örülür

Merhaba arkadaşlar soğuyan havalarla birlikte ayaklarımızı sıcacık tutacak bir patik modeli ile karşınızdayız. Şiş örgü modellerinden kolay patik yapımı ile istediğiniz renkte patikler örebilirsiniz.

2 şişle örülen pratik ve çok şık patikler ile eşinizi dostunuzu sevindirebilir sıcacık bir kış geçirmelerine yardımcı olabilirsiniz. İki renkli örgü modelleri olarak ördüğünüzde çok güzel duracaktır. Şiş patik modelleri günlük kullanımlar için de çok güzel bir model.

Videoda verilen ölçüler ile 37 – 38 – 39 ayak numaralarına kadar olacaktır. Bu model bir kerede örülüp biten bir modeldir, sonrasında dikilerek kullanıma hazır hale getirilir. Patiğimize tüm ayak ölçüleri için 50 ilmekle başlamak yeterlidir.

Bu arada bir başka model olan kare örgüden iki şiş patik yapımı videosu için aşağıdaki görsele tıklayın.

iki şişle yapılan patik modelleri

Patik modelleri soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutacak. Hadi şimdi haraşo patik nasıl örülür detayları inceleyelim.

İyi seyirler.

Umarım videolu paylaşımı beğenir ve hep birlikte örgü modellerini yaparız. Hayat paylaştıkça güzel! Beğendiniz videoları arkadaşlarınızla paylaşmanız dileğiyle, yüzünüzden hiç bir zaman gülücük eksik olmasın temennisiyle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: