Sosyal Tarif

Zencefil Suyu ile Troid Rahatsızlığına Kesin Çözüm

Zencefil Suyu ile Troid Rahatsızlığına Kesin Çözüm

Troid bezinin çok çalışması veya az çalışmasının tedavisinin yanısıra HAŞİMATO TROİDİ adı verilen troid bezi iltihaplanmasının da tek tedavi (ilaçsız) şekli taze sıkılmış ZENCEFİL SUYU’dur.

Zencefil Suyu ile Troid Rahatsızlığına Kesin Çözüm

Kullanımı:

Sabah: 1 çorba kaşığı ( sabah ezanı aç iken )

Akşam: 1 çorba kaşığı ( akşam ezanı aç iken)

Hazırlanışı:
Aktardan, büyük marketlerden ( AVM’lerde de bulabilirsiniz.) tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra katı meyve sıkacağında ve ya rende yardımıyla suyunu elde edebilirsiniz.

Her defasında taze olarak suyunu elde edebileceğiniz gibi bir küçük kavanozda bir kaç günlük olarak da hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Zencefil Suyu

Zencefilin her zerresi çok değerlidir. suyu çıktıktan sonra geriye kalan tüm kısımları çay olarak hazırlayıp ailenize limon ve bal eşliğinde bir akşam çayı keyfi yaşatabilirsiniz. (Bu sayede hem bu rahatsızlıkları hem B12 vitamin eksikliği yaşamazlar)

Not: Taze zencefil suyu oldukça acıdır. İlk defa zencefil suyu ile tanışacak kardeşlerimiz başlangıç itibari ile tadından dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Fakat zaman içinde sıhhatinize kavuştuğunuzu gördükçe bundan bile keyif aldığınızı göreceksiniz.

HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR…!

Sadece kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması gerekiyor. O ilacın görevini de zencefil suyu zaten gerçekleştirir.

Troidi az çalışan da çok çalışan da Haşimato troidi olan da mutlaka sonuca ulaşıyor.

TROİDLERİNDE NODÜL MEVCUT OLAN KARDEŞLERİMİZ DE DIŞARDAN NODÜLLERİN ÜZERİNE ZENCEFİL SUYU SÜREREK NODÜLLERİNDEN KURTULABİLİRLER.

Not:Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır.Her zaman söylediğimiz gibi öncelik Doktor muayenesi ve Doktorumuzun verdiği ilaçlardır.Doktorunuzun verdiği ilaçları mutlaka kullanmalısınız

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice dedi ki:

    Merhaba guatr hastaları dışardan sürsünler yazmışsınız.Acaba bu hastalarda zencefil suyu içse bir sakıncası olur mu?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.