Kategoriler

Yüksek Kan Basıncını ve Tansiyonu Dengeleyen Doğal Kür

Yüksek Tansiyona Doğal Tedavi

Anneannelerimiz, babannelerimiz yani kısacası eskiler sağlıklı bir hayatın doğa anadan geçtiğini biliyorlar ve ona göre yaşıyorlardı. Eskiler sağlık sorunlarını tedavi edebilecekleri doğal malzemelerle değişik karışımlar denemişler ve sonuca ulaşmışlardı.

Eskilerin on binler yıl önce kullandıkları tabiri caizse koca karı ilaçları olarak bilinen tedavi yöntemlerini bizler yeniden keşfediyoruz.

Bu yazımızda sizlere sunacağımız kür sayesinde bir çok hastalığı tedavi edecek, aynı zamanda da bağışıklık sisteminizi güçlendireceksiniz. Oldukça basit olan bu kür fevkalade etkilidir.

Hipertansiyondan kurtulacağınız ve kan basıncınızı düzenleyebileceğiniz bu karışımı evdeki malzemelerle kısa sürede hazırlayacaksınız. En iyisi de almaya başladıktan 1 hafta sonrasında bile etkilerini fark etmeye başlayacaksınız.

Yüksek Kan Basıncını ve Tansiyonu Dengeleyen Doğal Kür

Malzemeler:

  • 1 diş rendelenmiş sarımsak
  • 1 parça rendelenmiş zencefil
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi
  • 1 yemek kaşığı limon suyu

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri karıştırın ve en az bir dakika yüksek hızda çırpın. Sonra karışımı süzün ve 5 gün buzdolabında bekletin.

Nasıl Tüketilecek?

Sabahları aç karnına, akşam yemekten önce 1 yemek kaşığı olmak üzere günde 2 kez tüketilmelidir. 3. günden sonra etkilerini görmeye başlayacaksınız.

Çok yenilenmiş, enerjik hissedeceksiniz ve kolesterolünüz, kan basıncınız düzene girmiş olacaktır.

NOT: Doktorunuza danışmadan kullanmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: