Kategoriler

Uyku Pozisyonunuz İlişkinizi Anlatıyor

Uyku Pozisyonları

Uyku pozisyonunuz ilişkiniz hakkında ipuçları veriyor. Uzmanlar tarafından araştırılan ve ortaya konulan sonuçlar sizleri hayrete düşürebilir.

Eşinizle birlikte kurduğunuz temas veya araya koyduğunuz mesafelerin hiçbirinin tesadüf olmadığını söylemek isteriz.

Gelin şimdi hep birlikte uyku pozisyonlarınızın ne anlama geldiğini ve ilişkiniz hakkında neler söylediğine göz atalım.

Uyku Pozisyonları ve Anlamları

Sırt Sırta

Eğer ki çiftler sırt sırta dönüp uyuyorlar ise bu ilişkinin oturduğunun göstergesidir. Çiftler birbirlerini çok iyi tanıyor ve tam anlamıyla ilişkilerine güven hakimdir. Çiftler birbirlerinin uyku alışkanlıkları hakkında son derece bilgi sahibidirler. İlişkinizde genel oalrak bu şekilde uyuyorsanız birbirinize uzaklığınızın bir önemi yoktur.

Uyku Pozisyonları

Kaşık pozisyonu

Bu pozisyonda uyumayı tercih eden çiftler mutlu ve birbirlerinden ayrı kalamayan çiftlerdir. Birbirlerine sevgilerini göstermekten keyif alırlar ve fiziksel olarak sürekli yakın olmak isterler.

Yastık sohbeti

Yatakta yüz yüze birbirlerine bakarak yatan çiftler birbirlerine çok iyi sırdaştırlar. Samimiyet çok önemlidir. Yüz yüze sohbet etmekten ve yatarken dertleşmekten çok hoşlanırlar.

Romantik

Erkeğin sırt üstü yatıp, kadının da erkeğin omzuna yaslandığı bu pozisyon, biraz kadını erkeğin himayesine sığınır gibi yansıtır. Bu pozisyon, genelde yeni çiftlerin tercihidir. Sıcakkanlı, ama biraz utangaçlığı ele verir. Omza yaslanan taraf için kalp sesini duymak rahatlatıcıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: