Sararan Dişler için Bu Yöntemi Denemelisiniz! - Sosyal Tarif
Sosyal Tarif

Sararan Dişler için Bu Yöntemi Denemelisiniz!

Sararan Dişler için Bu Yöntemi Denemelisiniz!

İlk izlenim hepimiz için çok önemli olması nedeniyle gülümsememiz de son derece önemlidir. Dişleriniz inci gibi beyazsa kesinlikle insanların üzerine olumlu bir etki bırakacaksınızdır. Fakat sarı dişlere sahipseniz kötü görünümü ile olumsuz bir etki bırakmanız muhtemeldir.

Sarı dişlere kahve, nikotin, şeker gibi zararlı ürünler neden olmaktadır. Neyse ki sizler için aktif kömür kapsülleri ile tekrar beyaz dişlere kavuşmanın yöntemini anlatacağız.

Gereken malzemeler:

  • Sadece bu yöntem için kullanacağınız diş fırçası
  • Aktif kömür kapsülleri

Aktif Kömür Kapsülü ile Bembeyaz Dişler

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulanışı:

İlk önce diş fırçası suyla ıslatılır. Ardından üzerine aktif kömür kapsülü kırılıp içindeki dökülür ve günlük fırçaladığınız şekilde dairesel hareketler ile dişler fırçalanız.

Dişlerinizin arkasını da fırçalamayı ihmal etmeyin ve kesinlikle yutmayın! Fırçalama işleminden sonra bol suyla dişlerinizi durulayın.

3 – 4 dakika sonra dişlerinizde fark olduğunu görecek ve şaşıracaksınız.

Bu yöntemden sonra tüm diş macunlarını, beyazlatıcıları, jelleri unutacaksınız. Bu doğal yöntem ile sararan dişlere elveda diyecek ve günlük yaşantınızda rahat rahat gülümseyebileceksiniz. Haftada 1 kez yalnızca 1 ay boyunca uygulayın ve sonucu görün.

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevgi yilmaz dedi ki:

    Aktif komur kapsulunu nerden alabiliriz ilkkez duyuyorum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.