Kategoriler

Sararan Dişler için Bu Yöntemi Denemelisiniz!

Aktif Kömür Kapsülü ile Bembeyaz Dişler

İlk izlenim hepimiz için çok önemli olması nedeniyle gülümsememiz de son derece önemlidir. Dişleriniz inci gibi beyazsa kesinlikle insanların üzerine olumlu bir etki bırakacaksınızdır. Fakat sarı dişlere sahipseniz kötü görünümü ile olumsuz bir etki bırakmanız muhtemeldir.

Sarı dişlere kahve, nikotin, şeker gibi zararlı ürünler neden olmaktadır. Neyse ki sizler için aktif kömür kapsülleri ile tekrar beyaz dişlere kavuşmanın yöntemini anlatacağız.

Gereken malzemeler:

  • Sadece bu yöntem için kullanacağınız diş fırçası
  • Aktif kömür kapsülleri

Aktif Kömür Kapsülü ile Bembeyaz Dişler

Uygulanışı:

İlk önce diş fırçası suyla ıslatılır. Ardından üzerine aktif kömür kapsülü kırılıp içindeki dökülür ve günlük fırçaladığınız şekilde dairesel hareketler ile dişler fırçalanız.

Dişlerinizin arkasını da fırçalamayı ihmal etmeyin ve kesinlikle yutmayın! Fırçalama işleminden sonra bol suyla dişlerinizi durulayın.

3 – 4 dakika sonra dişlerinizde fark olduğunu görecek ve şaşıracaksınız.

Bu yöntemden sonra tüm diş macunlarını, beyazlatıcıları, jelleri unutacaksınız. Bu doğal yöntem ile sararan dişlere elveda diyecek ve günlük yaşantınızda rahat rahat gülümseyebileceksiniz. Haftada 1 kez yalnızca 1 ay boyunca uygulayın ve sonucu görün.

Yorumlar

  • Aktif komur kapsulunu nerden alabiliriz ilkkez duyuyorum

    Sevgi yilmaz 20 Nisan 2017 12:42 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: