Kategoriler

Migren Ağrısı Nasıl Geçer? 3 Dakikada Migren Ağrısından Kurtulun

Doğal Migren Tedavisi

Migren rahatsızlığı olanlar aniden bastıran ağrıları çok iyi bilirler ve oldukça can sıkıcıdır. Ağrı başladığı anda ilk olarak ilaca sarılsakta çok daha etkili yöntemler vardır.

İlaçlar içerdiği kimyasallar ile bir yandan ağrıyı ortadan kaldırırken aynı zamanda bir çok organa da olumsuz etki etmektedir. Sizlere hem doğal hem de daha etkili bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

Kullanılan migren ilaçları gün geçtikçe etkisini azaltacak ve ilacın dozunu arttırma isteği doğacaktır. Migren ağrısı çok dayanılmaz ve insan hayatını olumsuz etkileyen bir rahatsızlıktır.

Biz de bu yazımızda sizlere doğal ve etkili bir tarif hazırladık. Şimdi malzemelere ve yapılışına geçelim. Nasıl uygulanır hep birlikte inceleyelim.

Migren Ağrısı Nasıl Geçer?

migren tedavisi

Malzemeler

  • Himalaya tuzu
  • 2 adet limon

Hazırlanışı

2 tane limonun suyunu sıkıp içerisine 2 yemek kaşığı Himalaya tuzu ekleyin. Sıktığınız limonların kabuklarını da öğüttükten sonra karışıma ekleyin.

Daha sonra üzerine 1 su bardağı ılık su ekleyin ve bu karışımı için. 3 dakika gibi kısa bir sürede ağrınızın azalarak geçtiğini farkedeceksiniz.

migren ağrısı

Yukarıda verdiğiniz hazırlaması oldukça kolay bu tarif ile baş ağrısını geçirecek ve aynı zamanda bağışıklık sisteminizi de güçlendireceksiniz. Bu karışım vücudunuzun pH dengesini de sağlamaya yardımcıdır. Tansiyon hastaları bu tarifi uygulamamalıdır.

NOT: Web sitemizde yer alan tamamlayıcı sağlık bilgilerini doktorunuza danışmadan uygulamayınız.

Yorumlar

  • umarım işe yarar 🙁

    bicümle 23 Mayıs 2019 17:29 Yanıtla
  • Ne kadar tuz koyacaz

    İpek 27 Temmuz 2019 00:30 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: