Kategoriler

Güzellik Merkezinden Selülit Masajı Tedavisi Hizmeti

G5 Selülit Masajı

Selülit bir çok kadının ortak derdidir. Bu sorun genellikle yaz mevsiminin etkisi ile gün yüzüne çıksa da aslında 4 mevsim boyunca çözüm aranan bir konudur. Deniz ve havuz sezonuna start verilmesi ile birlikte, kadınlar minimum süre maksimum performans düşüncesi ile kliniğimize başvurmaktadırlar.

Selülit maalesef ki sadece kilolu bayanların değil, oldukça zayıf ve fit bir vücut yapısına sahip olanlarında başını ağrıtan bir görüntüdür. Genetik etkenler, sağlıksız beslenme, spor yapmama gibi etkilerin yanı sıra özellikle yeterince su içmeme sebebi ile de oluşan bu portakal kabuğu görünümü, ister istemez herkesi rahatsız etmektedir.  Selülitli bölgenin pürüzsüz bir görünüme sahip olması için en etkili yöntem kan akış hızının arttırılmasıdır.

Günlük hayatta evde birçok yöntem sayesinde selülitten kurtulunabileceğine dair öneriler ile karşılaşırız. Genellikle çeşitli bitkisel karışımlardan oluşan bu öneriler ne yazık ki istenilen sonucun elde edilmesinde etkili yöntemler değildir. Çünkü selülit sorunu, ancak profesyonel kişiler tarafından, profesyonel merkezlerde yapıldığında  mutlu sona ulaştırır. Bu nedenle de daha fazla selülitli görüntü ile hayatınıza devam etmektense, alanında uzman bir merkezden randevu almak faydanıza olacaktır.

Estetik

G5 Selülit Masajı Nedir?

Bahsettiğimiz uzman merkezlerde selülit konusunda en gelişmiş uygulama olan G5 Selülit Masajından yardım alınmaktadır. Bu uygulama kendi ismiyle anılan G5 adını taşıyan bir alet yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Selülit sorunu yaşanan bölgede hızlı titreşimler oluşturularak, bu titreşimler sayesinde cilt içeriğinde sıkılaştırılmalar oluşturulmaktadır. Sıkıştırılma sonucunda hem selülit görünümü hafifleyecek ve sonrasında tamamen yok olacak, hem de belirli oranlarda göz ile görülebilen bir incelme yaşanacaktır.

Aslı Tarcan Güzellik Merkezi uzmanları tarafından da şiddetle önerilen bu uygulama sayesinde birçok kadın hayallerinde ki özgüvene kavuşmaktadır. Masaj etkisi sayesinde hızlanan kan akışı, bu bölgede toplanan yağ katmanlarının yok olmasına da yardımcı olmaktadır.

Güzellik Merkesi

Uygulama sırasında herhangi bir ağrı vs gibi acı veren işlemler ile karşılaşılmamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile operasyona start verebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir kilo artışı vs yaşamamanız halinde 5 veya 6 yıl süresince yeniden bir selülit görünümü ile karşılaşmanız neredeyse imkansızdır.

Daha fazla tedavi yöntemleri arıyorsanız https://www.aslitarcan.com/dudak-estetigi-operasyonu.html bu sayfaya tıklayarak yada tüm içerikler ve anasayfamız üzerinden diğer bakım uygulamalarını seçebilir ihtiyacınız olanı bizlerden fazlasıyla temin edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: