Çamaşırlarınız Yıkandığı Halde Tuhaf Mı Kokuyor? - Sosyal Tarif
Sosyal Tarif

Çamaşırlarınız Yıkandığı Halde Tuhaf Mı Kokuyor?

Çamaşırlarınız Yıkandığı Halde Tuhaf Mı Kokuyor?

Çoğu kişi kıyafetlerinin yıkansa dahi koktuğunu farkeder ancak çamaşır makinesini temizlemek bir an olsun akıllarından geçmez.

Kıyafetlerimizde istenmeyen kokular ve lekeleri çıkarması için çamaşır makinemize güveniriz. Ancak çamaşır makinemizin de temizlenmesi gerektiği hiç aklımıza gelmez.

Çamaşır makinenizi ilk kez kullanmaya başladıktan sonra içinde biriken kiri bir düşünün. Her ne kadar öyle olmasını umut etsek de bakteriler makinemizde kalmaya devam ediyorlar.

Çamaşır Makinesi Temizliği

Sponsorlu Bağlantılar

Sorunu anında çözecek basit bir çözüm var. Tek ihtiyacınız olan şey bulaşık makinenizde kullandığınız tablet. Ancak tabletin plastik içermemesi önemli.

Plastik bölümünü çıkarttığınız bulaşık makinesi tabletini, çamaşır makinenizin deterjan gözüne koyun. Ardından makinenizi 60 derecede çok kısa olmayacak bir programda çalıştırın.

Bu işlem makinenizin temizliğini yapacak. Program sona erdiğinde makineniz tertemiz olacak. Bunu üç ayda bir tekrarlamanız tavsiye edilir.

Çamaşır Tableti

Tertemiz çamaşırlar için öncelikle çamaşır makinenizin temiz olması gerektiğini unutmayın sakın. Bu konuyla ilgili ünlü Rachael Ray Show’da bir uzmanın yöntemin nasıl yapıldığını gösterdiği videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Çamaşır makinenizdeki kir ve bakteriden kurtulmanın yolu bu kadar basit. Kolay ve etkili yöntemi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Çamaşır Makinesi Kazanı

Bu basit ve kolay yöntemden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.