Bu Karışım En Ölümcül Hastalığa Bile İyi Geliyor - Sosyal Tarif
Sosyal Tarif

Bu Karışım En Ölümcül Hastalığa Bile İyi Geliyor

Bu Karışım En Ölümcül Hastalığa Bile İyi Geliyor

Bu karışımın güçlü bir kanserle mücadele yöntemi olduğu söyleniyor. Sağlıklı karışım sadece 2 malzemeden oluşuyor ve hazırlaması son derece kolay.

Kullanılan iki malzemeden biri karbonat.

Karbonatın faydaları birçok kez işledik ve gerçekten yararlarını gördük. Sağlıksız hücrelerin büyümesini engelleyen karbonat, balla birleşince bağışıklık sistemine karşı tam bir koruyucu kalkan oluyor.

Karbonat ve bal

Sponsorlu Bağlantılar

Bal ve karbonat karışımı vücudun kötğ hücrelere ve hastalıklara karşı savaşmasını sağlayan bşr doping. Balla birleşen karbonat, bu sayede kanserli hücrelere nüfuz edebiliyor.

Karışımı nasıl hazırlayacağız?

  • 1 yemek kaşığı bal
  • 3 yemek kaşığı karbonat

Ballı karbonat karışımı

Bir ay boyunca bal ve karbonatı karıştırarak günde 3 yemek kaşığı tüketin. Yemeklerden sonra ara öğünlerde yiyebilirsiniz. Düzenli kullanmaya özen gösterin.

Bal karbonat

Karışımı yerken beslenmenize de çok dikkat etmeniz gerekecek. Şekerli besinlerden, kızartma çeşitlerinden ve asitli içeceklerden tamimiyle uzak durun. Bu bir ayı vücudunuzu temizlemek için değerlendirin.

30 günün sonunda çok daha dinç bir şekilde güne başlayacak ve kendinizi her zamankinden daha sağlıklı hissedeceksiniz. Kullanacağınız balın organik olmasına dikkat edin…

Kaynak: Bu Karışım En Ölümcül Hastalığa Bile İyi Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.