Kategoriler

Uyumadan Önce İçin Kilo Vermiş Olarak Uyanın

Karışımı her akşam için, gece boyunca yağlar yakılsın, her gün kilo vermiş olarak uyanın.

Dünyadaki en sağlıklı yiyeceklerden biri kesinlikle baldır. İnsanlar aynı zamanda çeşitli sağlıklı besin maddelerinde bol miktarda bulunan ve birçok sağlık yararı sağlayan süper sağlıklı bir madde olarak da adlandırırlar. Ama, bal ve tarçından oluşan bir kombinasyonun neler yapabileceğini biliyor musunuz?

Bu son derece güçlüdür ve bir gecede kilo vermeyi başaracaksınız!

Bu yazıda, size yatmadan önce almanız geren bir içecek sunacağız , ve sabah uyanınca kilo vermiş olacaksınız! Bu harika!

yağ yakan karışım

 

Tarçının sağlığımız çeşitli yaralarının olduğunu biliyoruz. Cildinizi iyileştirir, kan akışını artırır, kolesterol seviyenizi düşürür, kalp, bağırsaklar, mide için mükemmeldir ve kilo kaybı sürecini hızlandırır.

Yemeklerinde kullan. Her yemek için 1 çay kayığı şeker yerine tatlandırmak için çeyrek çay kaşığı tarçın kullanın.. Yatağa gitmeden önce her gece bal ve tarçın tozu karışımı iç.

Zayıf göbek

Not: Bu karışımın hazırlanması oldukça kolaydır ve muhtemelen mutfağınızda her şey vardır!

Hazırlanışı:

200 ml su kaynatın. Yarım çay kaşığı tarçın tozu ekleyin ve soğuması için 30 dakika bekletin. Su yeterince soğuk olduğunda, 1 tatlı kaşığı bal ekleyin ve buzdolabında dinlenmeye bırakın.

Yatağa gitmeden 30 dakika önce bu süper sağlıklı içeceği bir bardak için. İçeriğe başka bir şey eklemeyin ve sadece yatmadan önce için!

Zayıf basen kalça

Bütün sindirim sisteminiz temizlenecek; Parazitleri, mantarları ve diğer bakterilerden kurtulacaksınız ve her zamankinden daha sağlıklı olacaksınız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: