Kategoriler

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor

kırışıklık giderici

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor, Sırrı Her Gün Bu Kremi Uygulamak

Bu natürel krem ile, cildinizin görünümünü nasıl değişeceğini ve sevmediğimiz rahatsız edici buruşuklukları yumuşattığını göreceksiniz, bu şahane kremle yalnızca eller için değil aynı zamanda boynunuza da, karnınıza ve hatta yüzünüze de uygulayabilirsiniz.

Bu doğal yöntem buruşuklarla savaşmanıza destekçi olur:

el kırışık

Tarçın ve Hindistan Cevizi Yağı Mucizesi

Geleneksel ve doğal tedavi yöntemlerinin başında yer alan bitki hangisi diye soracak olursanız tarçın derdim… Gerçekten hoş bir kokuya sahip olmanın yanı sıra dolaşımı çoğaldırır, acıyı durgunlaştırır ve sıhhatinizi geliştirir. Anti-inflamatuar yararları sebebiyle iltihaplı sivilce ile aknelerin yok olmasına yardımcı olabilir.

Cildinizi tarçınla inceltirken tehlike altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tersine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine destekçi olmak için daha sık uygulayın.

Şimdi bunu elde etmek için ne yapacağımızı söyleyeceğim:

Gerekli Malzemeler;

  • 1 çorba kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • 2 çorba kaşığı kahverengi şeker
  • 1 çorba kaşığı tarçın tozu

Tarçın Karanfil

Hazırlanışı;

Bu kremin hazırlanması oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bu üç malzemeyi bir kasede karıştırmak. sonra homojen bir madde elde edene kadar sürekli karıştırın. Bu esnada elinizin ve yüzünüzün temiz olmasına dikkat edin uygulamadan önce mutlaka cildinizin ılık suyla yıkanmış olması gerekir. Hijyen önemli.

Ölü hücreleri yok etmek için hafifçe ovalayın. Sonra ellerinizi su ile durulayın.

Bu hızlı ve pratik yolla elinizin buruşukluklarını giderdiniz, bize bir teşekkürü çok görmeyin. Belirli aralıklarla kullanmanız daha sağlıklı olacaktır, her şeyin fazlası zarardır kaş yapayım derken göz çıkarmayın lütfen. Her kullanımdan sonra cildinizdeki gençleşmeyi kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: