Kategoriler

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor, Sırrı Her Gün Bu Kremi Uygulamak

Doğal El Kremi

Bu doğal tedavi ile, cildinizin görünümünü nasıl değişeceğini ve beğenmediğimiz rahatsız edici kırışıklıkları hafiflettiğini göreceksiniz, bu harika kremle sadece eller için değil aynı zamanda boynunuzada, hattına ve hatta yüze de uygulayabilirsiniz.

Bu doğal tarif kırışıklarla savaşmanıza yardımcı olacaktır:

Tarçın ve Hindistancevizi Yağı Mucizesi

Tarçın doğal tedavilerde uzun bir geleneğe sahiptir. Gerçekten güzel bir kokuya sahip olmanın yanı sıra dolaşımı arttırır, acıyı sakinleştirir ve sağlığınızı geliştirir. Anti-inflamatuar faydaları nedeniyle akne ile mücadeleye yardımcı olabilir.

Hindistan Cevizi Yağı

Cildinizi tarçınla inceltirken risk altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tersine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine yardımcı olmak için daha sık uygulayın.

Şimdi bunu elde etmek için ne yapacağımı açıklayacağız:

Gerekli Malzemeler;

  • 1 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • 2 yemek kaşığı kahverengi şeker
  • 1 yemek kaşığı tarçın tozu

El Kremi Yapımı

Hazırlanışı

Bu kremin hazırlanması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu üç malzemeyi bir kasede karıştırmak. sonra homojen bir madde elde edene kadar her şeyi karıştırın. Bununla birlikte, cüzdanınız ve ellerinizi tazelemeye hazır olun.

Yapmanız gereken tek şey elinize dağıtmanız. Ölü hücreleri yok etmek için çok hafifçe ovalayın. Sonra ellerinizi su ile durulayın.

Bu hızlı ve pratik yolla elinizin kırışıklıklarını çabucak gidermek mümkün olacak. Bu krem, ellerinizi yumuşak ve genç yapmak için yeterli olacaktır. Her gün kullanımdan sonra sonuçları kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: