Kategoriler

30 Saniyede Rahatlatan Yöntem

30 Saniyede Rahatlatan Yöntem

Bu yöntemi deneyenler ısrarla herkesin uygulaması gerektiğini öneriyor. Elinizde olan malzemelerle ve oldukça basit uygulanan bu yöntem sayesinde sinüs illetinden kurtulacaksınız.

Amerika’da 35 milyondan fazla insanın sorunu olan sinüs enfeksiyonları bu günlerde dünyada en yaygın rahatsızlıklar arasında yer alıyor.

Sinüzit tedavisi için yıllık ortalama 1 milyar dolardan fazla ilaç harcaması yapılıyor. Alerjisi, astımı, burun veya sinüslerde yapısal tıkanıklığı olan veya zayıf bağışıklık sistemine sahip insanlar buna daha yatkındır.

Sinüsler alın ve burun bölgelerinde yer alan hava dolu boşluklarıdır. Bu boşlukların sıvıyla, virüs, bakteriler ya da mantar enfeksiyonu ile dolabilir.

Sinüzit Tedavisi için Elma Sirkesi

Sinüzit için Doğal Çözüm

Sinüs enfeksiyonu doğal elma sirkesi ile tedavi edilebilir. Herkesin mutfağında bulunan bu madde vitaminleri ile, sinüs enfeksiyonu belirtileri rahatlatıp ve etkili bir şekilde tedavi eder. Ayrıca mineraller ve antioksidanlar açısından zengindir. Genel sağlığımıza faydası çok.

Elma Sirkesi Tedavisi için Gerekli Malzemeler:

  • Yarım fincan su
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi
  • 1 çorba kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı acı biber
  • 1 adet limonun suyu

Elma Sirkesi

Yapımı: 

Suyu kaynatın ve elma sirkesi ile bir bardak suda karıştırın. Ardından, bal ve acı biberini ekleyin ve iyice karıştırın. Sonunda, limonu ekleyin ve kendinizi daha iyi hissedinceye kadar kullanın.

Kullanım: 

Günde 2 kez kahvaltıdan önce ve yatmadan önce 1 bardak içilecek. 30 saniyede hazırlanan bu tarif etkisini hemen gösterecek deneyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: