Kategoriler

1 Haftada 3 Kilo Vermek için Bu Yöntemi Deneyin

Yaz aylarına fit bir görünümle girmiş olabilirsiniz fakat soğuk havalarla birlikte hareket azaldı ve beraberinde kilo alımları da başladı. Kışa girerken fit bir görünüme sahip olmak isterseniz bu yöntemi mutlaka denemelisiniz.

1 haftada 3 kilo verebileceğiniz karanfilli su yöntemini deneyenlerin yorumları olumlu olarak karşımıza çıkıyor. Siz de daha önce karanfilli su ile zayıflama yöntemini denediyseniz yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kilo vermek genelde zorlu bir süreçtir ve diyet yapmak kimsenin hoşuna gitmez. Fakat bu yöntem sayesinde çok fazla aç kalmadan kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Karanfil

Karanfilin Faydaları ve Zayıflamaya Etkisi

Zayıflamanıza yardımcı olacak karanfilin en önemli özelliği yağ yakımına yardımcı olmasıdır. Aynı zamanda güçlü bir antiseptik olan karanfil vücuttaki mikropları temizleyerek zararlı toksinlerin dışarı atılmasında yardımcı olur.

Karanfilin bir diğer faydası da mide bulantısı ve diş eti rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmasıdır. Zayıflamaya en önemli etkilerinden biri de idrar söktürücü olmasıdır.

Karanfil, Tarçın, Zencefil

Karanfilli Su ile 1 Haftada 3 Kilo Verin

Malzemeler:

  • 1 adet çubuk tarçın ya da 1 çay kaşığı toz tarçın
  • 1 yemek kaşığı karanfil
  • 1 yemek kaşığı zencefil kökü
  • 2 su bardağı su

Karanfilli Su Nasıl Hazırlanır?

İlk önce 1 çay kaşığı toz tarçın ya da 1 adet çubuk tarçını demliğe alıyoruz. 1 yemek kaşığı zencefili ve karanfili de demliğe alıp üzerine de 2 su bardağı su ilave ediyoruz.

Normal çay demler gibi bu çayı demlenmeye bırakıyoruz. Yaklaşık 15 – 20 dakika içerisinde demlenecektir.

Karanfilli Su

Karanfilli Su Nasıl Kullanılır?

Hazırladığınız bu çayı yemeklerden yarım saat önce tüketeceksiniz. 1 fincan sabah yemekten önce, 1 fincan ise akşam yemekten önce tüketmelisiniz.

Karanfilli su ile zayıflama yöntemini deneyenlerin yorumlarına baktığımızda 1 haftada 3 kiloya kadar zayıfladıklarını görüyoruz. Siz de metabolizma hızınıza göre 1 haftada 3 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: