Kategoriler

Leblebi Diyeti

Leblebi Diyeti

Leblebi Diyeti nedir ve nasıl yapılır? Arkadaşlar paylaştığım bu leblebi detoksu kısa süreli yapılacak bir uygulamadır.

Vücudunuzdaki ödemi atmaya yardımcı olan ve yağ yakımını hızlandıran leblebi diyeti, kısa sürede vücudunuzun yenilenmesine ve kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Herhangi bir sağlık sorununuz var ise leblebi detoksu ve diğer detoksları uygulamayınız.

AYRAN DİYETİ (1 HAFTADA 5 KİLO) İÇİN TIKLAYIN

Leblebi Diyeti

Malzemeler:

  • Leblebi
  • 5 tane limon

Leblebi Diyeti Nasıl Yapılır?

İlk önce 5 tane limonu sıkın ve 2,5 litre suyun içerisine ilave edin. Suyunuz musluk suyu olmasın. Eğer ki pH değeri yüksek su kullanırsanız sizin için daha iyi olacaktır. Hazırladığınız limonlu suyun içerisine tuz ve şeker ilavesi yapmıyoruz. Hazırladığımız limonlu suyu gün içerisinde istediğiniz zaman içebilirsiniz.

3 gün boyunca uygulayacağınız leblebi detoksu boyunca sabah, öğle ve akşam 1’er su bardağı leblebi tüketiyorsunuz. Leblebi ve limon su haricinde başka hiçbir şey yiyip içmiyoruz.

Leblebi Diyeti

Limon antioksidan özelliği ile vücuttaki yağı yaktırmada önemli rol oynar. Aynı zamanda zararlı toksinleri de vücudumuzdan uzaklaştırır. Ayrıca limonlu su ile detoks süresince vücudun vitamin ihtiyacı karşılanır. Leblebi tok tutan bir besin maddesi olduğu için çok fazla zorluk çekmezsiniz. Kötü kolestrolünüzü de düzene sokan leblebi demir ve minarel içerir.

Leblebi diyeti boyunca düzenli olarak yapacağınız yürüyüş ve spor, daha hızlı kilo vermenizi ve sağlıklı olmanızı sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: