Kategoriler

Haşlanmış Limon Diyeti ile 1 Ayda 20 Kilo Verin

Haşlanmış Limon Diyeti ile 1 Ayda 20 Kilo

Büyük bir C vitamini kaynağı olan ve bununla birlikte bir sürü marifeti olan limonun yeni mucizesi, haşlanmış limon diyeti…

1 ayda 20 kilo verdirdiği söylenilen haşlanmış limon diyeti ile vücudunuz da eksik olan vitaminleri alabilir aynı zamanda da zayıflayabilirsiniz. Peki haşlanmış limon diyeti nasıl yapılır?

Zayıflamak uğruna denemediğiniz yol kalmadı mı? Bir de haşlanmış limon diyetini uygulayın. Bu diyet ile 1 ayda 20 kilo vermeniz mümkün. Büyük bir C vitamini olan limonun zayıflamaya yardımcı olurken, vücuda kattığı vitaminleri sizler için araştırdık. Haşlanmış limon diyeti nasıl yapılır? 

Limon

Herkesin merakla sorduğu limon diyeti, zayıflamanızı sağlarken vücudunuzun enerji depolamasını da sağlıyor.

Limonun içerisinde bulunan C vitamini, kalsiyum, potasyum, magnezyum ve demir vücudunuzu beslerken yağ yakımını da hızlandırıyor ve zayıflamanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra verdiği detoks etkisi sayesinde hücrelerin tamamen yenilenmesini, bağırsaklarda oluşan bakterilerin tamamen yok edilmesini sağlıyor.

Haşlanmış limonu aç karnına rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çay ya da kahve gibi midenize zarar vermeyecek hatta sindirim sisteminizi güçlendirecektir. Güne bir bardak C vitamini limon ile başlamak sizi taze ve ferah hissettirecek, vücudunuzu mikroplardan arındıracaktır.

HAŞLANMIŞ LİMONUN FAYDALARI NELERDİR?

– Yağ yakımını hızlandırır.

– Sindirim sistemini güçlendirir.

– Vücutta oluşan zararlı toksinlerin ve bakterilerin atılmasını sağlar.

– Aç karnına tüketildiğinde detoks etkisi vererek, hücrelerin yenilenmesini sağlar.

– İçerisinde bulunan zengin C vitamini ile vücudun enerji toplamasını sağlar.

– Bağırsaklarda oluşan bakterileri temizler.

Haşlanmış Limon Diyeti

Haşlanmış Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Haşlanmış limonu her sabah bir fincan içerek vücudunuzun safra kesesini uyarılmasını sağlarsınız. Bu da bütün gastrointestinal sistemin uyarılmasını sağlar. Limonda bulunan mineraller de midenizi rahatlatır, sindirim sistemini güçlendirir. Hızlı ve doğal olarak kilo vermenizi sağlar. Her gün bu içeceği hazırlayın ve hiçbir diyet yapmadan 20 kiloya kadar olan vücut fazlalığınızın gittiğini göreceksiniz.

Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

HAŞLANMIŞ LİMON KÜRÜ

Malzemeler;

– 2-3 cm lik zencefil parçası

– 5 adet limon

– 4-5 diş sarımsak

– 2 litre su

Limon Diyeti Zayıflama

Hazırlanışı;

Haşlanmış limon içeceği için ilk yapmanız gereken limonların kabuklarını soyun ve suyunu sıkın. Posasını ve kabuklarını atmayın daha sonra içine ekleyeceğiz. Ardından blendır ile sarımsakları, zencefili iyice parçalıyoruz. Limon suyunu, ve blendırdan geçirdiğimiz malzemeleri bir tencereye ekleyip iyice karıştırıyoruz.

Ayrı bir tencerede ise 2 litre suyumuzu, ilk başta arta kalan limon kabuklarını ve posasını ekleyip kaynatıyoruz. Su fokurdamaya başladığında üzerine blendır ve limon suyundan elde edilen karışımı ekliyoruz. Karıştırmaya devam ediyoruz. 5-10 dakika bu şekilde devam ettikten sonra kapağını kapatıp soğumaya bırakıyoruz.

Haşlanmış limon suyunu her sabah aç karnına için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: