Kategoriler

Oriflame Kataloğu

Oriflame Kataloğu

Oriflame’in yeni yüzü Nurgül Yeşilçay ilk kez Mayıs Kataloğu kapağında yer alarak Oriflame’in ilk mat likit ruju The ONE Lip Sensation’ı tanıtmıştı. 10 trendy renk ile dudaklara bahar heyecan katan yeni ruj serisi mat köpüksü yapısıyla çarpıcı bir makyaj sağlıyor. Aradığım likit mat ruju Oriflame’de buldum diyen Nurgül Yeşilçay’ın tanıttığı Lip Sensation rujlar köpüksü ve hafif dokulu, kadifemsi mat bitişi, nemlendirici bakımı, kolay uygulaması ve yoğun rengi ile dikkat çekiyor.

Mayıs ayındaki başarılı tanıtımın ardından Nurgül Yeşilçay bu kez Oriflame Temmuz Kataloğu kapak yüzü olarak Oriflame’in ilk jel likit rujunu tanıtıyor. 8 podyum rengi ile dudakları parlatan jet likit ruj için “Yıldızlar zannettiğiniz kadar uzak değil. Yaz akşamlarında dudaklarımda parlıyor.” diyen Nurgül Yeşilçay’ın tanıttığı ilk kez Temmuz Kataloğu’nda yer alan yeni seri rujlar, jel dokusu, ultra parlak bitişi, çok hafif likit jel dokusu, yapışmayaz özelliği, mükemmel kapatıcılığı ve dudaklara bakım yapan formülü ile öne çıkıyor.

Mayıs ve Temmuz’da tanıtılan başarılı ve dikkat çekici yeni ruj serilerinden sonra Ağustos ayında hangi yeni ürünlerin satışa sunulacağı Oriflame severler tarafından merakla bekleniyor. Oriflame’de kataloglar bir ay önceden duyurulduğu için Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 baskısının 1 Temmuz 2016 Cuma günü yayınlanması bekleniyor. Ağustos’ta duyurulacak yeni ürünlerin yanısıra mevcut ürün yelpazesinden indirime girecek olan ürünlerin hangileri olacağı da yine merak konusu.

Oriflame artık Türk hanımlarının çoğu tarafından bilinse de yine de kısa bir özel bilgi vermekte fayda var. İsveç kökenli kozmetik firması Oriflame 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Doğrudan satış sistemi ile Türkiye’de yüzbinlerce kişiye ulaşan marka, ürünlerinin mağazalarda satılması yerine ev hanımları aracılığı ile tüketicilere ulaşmasını sağlayarak hem ek kazanç arayanlara bir kazanç kapısı açıyor, hem de distribütör maliyetleri olmadan fabrikadan halka satış sistemi sayesinde ürünlerin en uygun maliyetlerle alıcılara ulaşmasını sağlıyor. Oriflame ürünleri almak isteyenler orikatalog.com adresindeki ücretsiz üyelik ve kayıt formunu doldurarak Oriflame üyesi olup kendi almak istedikleri ürünleri direk firma merkezinden sipariş edebiliyor. Üye olarak kendi ihtiyacını %30 indirimli almanın yanısıra, satış yapmak isteyenler de katalog fiyatları üzerinden satış yaparak %30 satış kazancı sağlayabiliyor.

Kaynak: https://www.orikatalog.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: