Kategoriler

Kemik Kıkırdağı Ve Tendonları Hasar Görmüştü Ve Bu Doğal İlaçla 7 Gün İçinde Acılarına Son Verdi

kemik kıkırdağı tendon

Kemiklerimiz ve eklemlerimiz, zaman içinde en çok aşınma ve yıpranmayı gösteren vücut parçalarıdır. Yürürken, merdiven çıkarken veya soğukta dışarıda olmak gibi basit şeyler bile dizlerde büyük bir acıya neden olabilir ve dünyanın her yerindeki milyonlarca insan günde en az bir kez bu tür acıyı yaşar.

Bu, tedavi edebileceğiniz bir şey değil fakat şans eseri, bağ dokularınızı yeniden canlandıracak ve bitmeyen ağrıyı rahatlatacak doğal bir çare var.

Kemiklerdeki Acıyı 7 Gün İçinde Yok Eden Karışım

Bugün sizin için olan şaşırtıcı badem sütü, eklem ve kemiklerin için mükemmel olan kalsiyum bakımından zengindir. Zamanla, dizlerimiz ve vücudumuzdaki diğer eklemler esnekliklerini kaybeder ve bu da gitmeyen pek çok acıyla sonuçlanır.

Bununla birlikte, sana göstereceğimiz karışım iltihabı ve ağrıyı azaltabilecek ve hazırlanması çok kolay olan güçlü bir anti-iltihap ajanı olarak görev yapar. İşte yapmanız gereken:

tendon

Karışım malzemeleri

* 200 gr badem sütü

* 30 gram kurutulmuş papaya (taze meyvesini bulan 140 gram kullanacak)

* 1 adet muz

* 1 tatlı kaşığı Bal

* İstediğiniz kadar buz

muz badem

Karışım Tarifi

Başlamadan önce, muz ve papaya’nın fazla olgunlaşmadığından emin olun.

Önce muzu ve papayı soyun, sonra küçük parçalara kesin ve diğer maddeler boyunca bir blendıra koyun.

Pürüzsüz bir doku elde edilinceye kadar karıştırın ve sonunda bal ve buz ilave edin.

Karışım Kullanımı

Haftada 3 kere kahvaltı yerine bir bardak su bardağı alın ve sadece bir haftada daha iyi hissedeceksiniz! Badem sütü, kalsiyum bitkisi ve omega-3 yağ asitleri açısından zengindir; papaya ise vücudunuzu toksinleri temizleyebilir. Düzgün vücuttaki krampları ve hasar görmüş dokuları onarmaya çalışacak A, B6 ve C vitaminleri de içerir.

Güne bu harika karışımla başlayın ve tüm kemik ve diz sorunlarınızın sona erdirileceğine söz veriyoruz. Bir hafta sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve ağrıdan bir kerede kurtulacaksınız!

Kaynak: DoğalGünler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: