Kategoriler

Kandaki İltihabı Yok Edin

Kandaki İltihabı Yok Edin

Sabah uyandığınızda dizlerde, eklemlerde, kol ve bacaklarınızda şiddetli ağrılar mı hissediyorsunuz? O zaman büyük ihtimalle romatoid artrit (RA) hastalığına yani eklem iltihabına yakalanmış olabilirsiniz.

Eklem iltihabı rahatsızlığında hareket esnasında eklemlerinizde çatırtı sesleri gelebilir. Kıkırdak veya kemik ve eklem arasında kısım hasar alır ve kemiklerin sürtünmesi artar. Bu da ağrıya ve çatırtı seslerine neden olur. Eklem iltihabı için günümüzde kalıcı bir tedavi olmasa da isterseniz evde yapabileceğiniz bitkisel çözümlerle ağrı çekmeden hayatınızı normal şekilde sürdürebilirsiniz.

Eklem ağrıları romatoid artrit sebebiyle ya da fazla kiloya bağlı olarak aşınma ile oluşur. Genellikle belli bir yaştan sonra daha sık görülen bir şikayettir. Özellikle diz acısı çok sık görülen şikayetlerdir. Size vereceğimiz karışım ile diz ağrısı ve eklem ağrısını şikayetleriniz 3 günde son bulacaktır. Bu karışımı her gün tükettiğinizde bakın neler oluyor.

Diz ve Eklem Ağrısı

Kandaki İltihabı Yok Edin – Diz ve Eklem Ağrılarına Doğal Çözüm

1- Bu karışım iltihap ile savaşır ve vücuttaki iltihabı kurutur.

2- Eklemi çevreleyen bağ ve tendonları güçlendirir.

3- Ağrılarınız durdurur.

4- Magnezyum ve silikon gibi minaraller bakımından zengindir ve C vitamini – Bromelain eksikliğini giderir.

5- Trigliserid ve kolesterol seviyesini dengeler.

Kandaki İltihabı Yok Edecek Karışım

Malzemeler:

  • 1 su bardağı taze portakal suyu
  • 1 su bardağı yulaf ezmesi
  • 2 su bardağı doğranmış ananas
  • 1 adet muz
  • 1 su bardağı içme suyu
  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 1 yemek kaşığı organik bal
  • Yarım su bardağı dövülmüş badem

Hazırlanışı:

Yulafı suyun içerisinde 10 dakika kadar pişirin ve ardından ocaktan alarak soğumaya bırakın. Daha sonra soğuyan yulafı blenderdan geçirip üzerine ananas, portakal suyu, badem, tarçın ve bal ekleyerek blenderda karıştırmaya devam edin.

Karışımın incelmesini istiyorsanız su ilave edebilirsiniz. Hazırladığınız bu karışımı yatmadan önce 1 bardak ve sabahları 1 bardak olmak üzere 3 gün boyunca tüketin. 3 gün sonra şikayetlerinizin azaldığını hissedeceksiniz. Yaklaşık 1 ay sonra ise eklem ağrılarınız ve diz ağrılarınız tamamen bitecektir.

Sağlık için sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin. Sağlıklı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: