Zeytin ve İncirdeki Mucize Şifa - Sosyal Tarif
Sosyal Tarif

Zeytin ve İncirdeki Mucize Şifa

Zeytin ve İncirdeki Mucize Şifa

Kanseri önleyen mucizevi şifa dolu zeytin ve incirin faydalarını ve kullanım şeklini sizler için hazırladık. Lütfen sevdikleriniz için paylaşın!

Zeytin ve Kuru İncir Mucizesi

Zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin faydası inanılmaz sonuçları ortaya koyuyor.

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki, hep birlikte inceleyelim.

Öksürük ve Astım Hastaları için Zeytinyağı ve İncir Mucizesi

Zeytinyağı incir ile kanserden kurtulun

Sponsorlu Bağlantılar

Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 adet kuru inciri sabah öğünlerinden önce tüketilmesi önerilmektedir. Bu şekilde bu kürün en az 6 ay boyunca devam ettirilmesi gerekmektedir. Hiç ara vermeden uygulan bu formül astım ve öksürük problemi olanlar için inanılmak bir tedavi yöntemidir. Mutlaka uygulanması tavsiye edilmektedir.

Yalnızca öksürük ve astım hastaları için değil akciğer hastalıklarında da önerilen bir formüldür. Zeytinyağı incir mucizesinin bir diğer faydası ise erkeklerde sperm artırıcı etkisinin olmasıdır. Yalnızca erkeklerde değil bu karışımın kadınlarda da doğurganlığı artırıcı etkisi vardır.

İncirin faydaları arasında bilindiği üzere mideyi çalıştırması, bağırsakları yumuşatması ve sinir sistemini olumlu etkilemesi bulunmaktadır. Bunların dışında incir ağacının dallarındaki süt sayesinde siğillerden de kurtulmanız mümkün..

Zeytinyağı İncir Mucizesi

Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır?

Bu kürün hazırlanışı ve uygulanışı oldukça kolay. Öncelikle 2 adet inciri 1 gün öncesinden saf zeytinyağının içerisine koyuyoruz ve 1 gün bekletiyoruz. 1 gün sonrasında incirleri içerisinden çıkarın ve hemen tüketin. Ardından yeni incirlerinizi yediklerinizin yerine koyun ve tekrar 1 gün bekletin.

Bu kürün sağlıklı sonuçlar vermesini istiyorsanız mutlaka 6 ay boyunca düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Süre uzun geldiği için bu kür size zor gözükebilir fakat hazırlaması kolay olduğu için kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bir başka kaynakta incir zeytinyağı mucizesi şu şekilde yer alıyor;

Zeytinyağı İncir ile Mucizevi Şifa

Hekimler kanserin incir ile tedavi edilebileceğini öğrenecekler.

Kuru inciri yıkadıktan sonra suyunu sızdırın. Kuşbaşı doğrayıp alabildiği kadar kavonoza gerçek doğal zeytin yağı ile beraber doldurup ağzını kapatın. 3–5 gün beklettikten sonra sabah akşam yiyin. Bu mucize kanser dahi bütün hastalıkların kökünü kurutur, o kadar şifalıdır..

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlıcakla kalınız, bu yazının yayılmasını, insanlara şifa olmak amacıyla paylaşabilirsiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.