Kategoriler

Zencefilli Yoğurt ile Zayıflama Kürü

Zencefilli yoğurt ile zayıflama kürü

Zencefil ve yoğurt ile hazırlayacağınız zayıflama kürü ile kilolarınızdan kurtulmak ister misiniz? Göbek eritmenin belki de en kolay yoludur diyebilirim. Aşağıda yer alan önerileri harfi harfine uygularsanız fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Göbek eritme formülü olarak açıkladığımız bu yöntem, bizzat spor eğitmenlerinden alınmıştır. Aynı zamanda yağsız yoğurdun, göbek yağlarının %81’ini tek başına erittiği, ABD’li araştırmacılar tarafından ortaya koyulmıştur.

Zencefil ise yağ yakıcı özelliği ile yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde zerdeçalda hazmı kolaylaştırır ve ödem attırır. Tarçının da zayıflamaya etkisi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Zencefilli yoğurt ile zayıflama kürü

Zencefilli Yoğurt ile Zayıflama Kürü

Öncelikle her birinden 20’şer gram olacak şekilde toz tarçın, toz zencefil ve toz zerdeçalı aktardan alıyoruz.

Tüm bu malzemeleri bir cam kavanozun içerisine alıp karıştırıyoruz ve kapağını kapatıyoruz.

Gece yatmadan 3 saat önce bir kase yoğurdun içine (yaklaşık 1 su bardağı – 250 gram) kavanoza hazırladığımız karışımdan 1 tatlı kaşığı ekleyip iyice karıştırıyoruz.

Hazırladığımız bu yoğurdu yiyoruz ve uyuyuncaya kadar 1 litre su içiyoruz. Bu kürü uyguladığımız her gün, 1 saat tempolu yürüyüş yapmayı ihmal etmiyoruz. Ayrıca karın eritici egzersizlerdem de 15 dakika yaparsak vücudumuz yağ yakılması için uyarılır.

Sabah uyandığınızda karnınızda incelme olduğunu, göbeğinizin erimeye başladığını göreceksiniz. Zencefilli yoğurdun tadı ilk başta hoşunuza gitmeyebilir ama sabah uyandığınızda daha sıkı bir karın görmek daha çok hoşunuza gidecektir. Sabah dümdüz karınla uyanmak süperdi!

Bu kür ile hep birlikte göbeklerimize güle güle diyelim. Kolay gelsin 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: