Kategoriler

Zencefilli Streç Film ile Yağ Yakma

Zencefilli Streç Film ile Yağ Yakma

Fazla kilolarınızdan, özellikle de göbek bölgenizdeki yağlanmadan şikayetçiyseniz sizler için hazırladığımız bu yazıyı mutlaka dikkate almalısınız.

1 gecede göbek bölgesindeki yağları yakmaya başlatacak zencefilli streç film yöntemini sizler için bu yazımızda hazırladık. Diyetlerin yanı sıra kilo vermeyi hızlandıracak bu yöntem ile incelmek oldukça basit.

Yaptığınız diyetler, sporlar size olumlu cevap vermiyor ve kilo vermenize yardımcı olmuyorsa muhtemelen sağlıklı bir diyet yapmıyor ve yeterli miktarda su içmiyorsunuzdur. Öncelikle buna dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra zencefilli streç film sarma yöntemi ile de yağ yakımınızı hızlandırabilirsiniz.

Streç Film ile Zayıflama

Zencefilli Streç Film ile Yağ Yakma

Evde kolayca hazırlayıp uygulayabileceğiniz bu yöntemin etkisi oldukça büyüktür.

Not: Karın bölgesindeki yağları yakmak oldukça zordur. Fakat bu yöntem ile oldukça basit olduğuna şahit olacaksınız. Dediğimiz gibi, bu zencefil sıkıştır yöntemi çok basit ve yapmak kolaydır. Basit adımları izlemeniz yeterlidir.

Malzemeler

  • 1 çorba kaşığı yeni rendelenmiş zencefil veya zencefil tozu
  • 4-5 çorba kaşığı evinizde olan vücut losyonu
  • Havlu
  • Streç film

Zencefilli Streç Film Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Yöntemi oldukça basit.. Öncelikle havluyu ılık suda ıslatıp zencefil sıkıştırmasını uygulamak istediğiniz alanın çevresine sarın. 5 dakika bekletin, bu esnada gözenekler açılacaktır. Daha sonra vücut losyonu ile zencefili karıştırın ve etkilenen bölgeye uygulamanız gerekmektedir.

Bundan sonra, alanı birkaç kez sarmak için folyo kullanmanız gerekir. Sıkıştırmayı en az 6 saat tutun. Bu tedaviden en iyi sonucu elde etmek isterseniz uykudan önce yapın. Ve başta karıncalanma yaşarsan endişelenmemelisin, bu yöntemin çalıştığı anlamına geliyor.

Sonuçlara hayran kalacaksınız. Bu basit, ancak etkili yöntem inatçı karın yağından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Kesinlikle bu basit numarayı denemelisiniz, çünkü çok ucuz, kolay ve etkili. Paylaşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: