Kategoriler

Şişle Boncuklu Patik Nasıl Örülür?

şişle boncuklu patik nasıl örülür?

Soğuyan havalarla birlikte ayaklarınızı sıcacık tutacak patik modelleri son zamanlarda belki de en çok aranan tariflerdendir. Bizler de bugün sizlere şişle boncuklu patik nasıl örülür videolu olarak paylaşımını yapıyoruz.

2 şişle boncuklu bir patik öreceğiz ve 37 numara olacak. Tamamen dikişsiz bir patik modelidir. Gerekli malzemelerimiz patik ipi ve 78 adet cam boncuk. Siz daha fazla da kullanabilirsiniz. Şişimiz ise 3 numara. Eliniz eğer sıkı ise 3,5 ile de örebilirsiniz.

2,5 numara ile örebilir miyim diye soranlar da oluyor. Örebilirsiniz fakat biraz sıkı düşecektir ve ilmek sayınızı artırmanız gerekecektir. Biz bu patik için 100 ilmek atarak başlıyoruz. Büyük ayaklar için örecekler 2’şer 2’şer artırsın. Yani 102 – 104 – 106 olarak artırsınlar.

Patik modellerinden şişle örülen süper bir örnek tarifi hazırladık. Şişle boncuklu patik nasıl örülür tüm detayları videoda bulabilirsiniz.

Bu arada başka bir model olan haroşa patik modeli için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

haroşa patik modeli

İstediğiniz renk iplerle ve boncuklarla şiş patik örnekleri örebilirsiniz. Dikişsiz patik örneklerinden.

Boncuklu şiş patik modellerini örüp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. El emeği ürünler hediye olduğunda daha güzel oluyor. İki şişle patik örnekleri nasıl örülür hadi hep birlikte tüm detayları görelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: