Kategoriler

Sabah Düz Karınla Uyanın

Sabaha Düz Bir Karınla Uyanın

Sıkı diyet yapmak hoşunuza gitmiyor ya da diyet yapmaya olanak bulamıyorsanız hazırlayacağınız bu içecek ile sabah düz bir karınla uyanın. Dinlenirken, uyku halinde metabolizmayı çalıştırma ve daha fazla kalori yaktıran içeceklerin olduğunu daha önce de söylemiştik. Bu yazımızda da size kilo verdiren bir içecek hazırlayacağız.

Bu çok basit ve etkili bir içecek. Halen, dinlenirken ve uyurken kilo kaybı sağlayan içecekler olduğu bilinmiyor. Fakat bu yazıda size bunu anlatacağız. İnce ve pürüzsüz bir görünüm her kadının hayali. Neyse ki, doğal olarak aşırı kilo vermek için birkaç numara var. İşte kilo vermenize yardımcı olacak basit bileşenlerden oluşan bir karışım.

Tarçın, kötü kolestrolü düşürme, dolaşımı ve kan akışını artırma, sindirime ve metabolizmaya yardımcı olan ve böylelikle daha hızlı yağ yakma imkânı sağlar.

Bal, tarçın, limon

Kilo vermenize yardımcı olacak bir tarifi aşağıdadır:

Uykudan önce zayıflama içeceği tarifi malzemeler

  • 2 yemek kaşığı tarçın
  •  1 litre Su
  •   2 yemek kaşığı bal
  •   1 adet limon

Hazırlanışı:

2 yemek kaşığı tarçını 1 litre kaynar suya ekleyip 15 dakika bekleteceksiniz. Suyla birlikte kaynatılmayacak! Daha sonra bu suyun soğuması için beklemeye alıp daha sonra da içerisine 2 yemek kaşığı balı ekleyip karıştırıyoruz.

Nasıl kullanılır?

Her gün yatmadan önce hazırladığınız bu karışımdan 1 bardak tüketin. Tat vermek için ve etkinliğini daha da artırmak için içerisine 1 adet limon ekleyin. Bu karışımı uygulamaya devam edince yağ yakımını gözlemleyecek ve göbek yağlarının gittiğini göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: