Resimde İlk Fark Ettiğin Şey, Senin Hayata Bakış Açını Gösteriyor Test Edin! - Sosyal Tarif
Sosyal Tarif

Resimde İlk Fark Ettiğin Şey, Senin Hayata Bakış Açını Gösteriyor Test Edin!

Resimde İlk Fark Ettiğin Şey, Senin Hayata Bakış Açını Gösteriyor Test Edin!

Şekle baktığınızda ilk gördüğünüz şey, hayata bakış açınızı gösteriyor.

Peki ya siz aşağıdaki seçeneklerden hangisini görüyorsunuz?

Gördüğün cismin hangisi olduğunu yoruma yaz, bakalım senin hayata bakış açın nasıl? 🙂

A-Elma görenler

B- Kelebek görenler

C- Bıçak görenler

resimde ne görüyorsun?

Sponsorlu Bağlantılar

A- Elma Görenler

Sizler ayağı yere sağlam basan, arada dengeyi kaybetseniz bile kolaylıkla dengeye gelebilen insanlarsınız. Çevrenizdekiler size danışırlar, sizi dinlerler. Daime kendinizi geliştirmeye çalışırsınız, yanlış yapsanız da telafi etme yoluna gidersiniz.

Sorunlardan kaçmak yerine onları nasıl çözerime odaklanırsınız. Gerçekten çok güvenilir insanlarsınız. Kendinizi sürekli kontrol altında tutarsınız ama arada bir eğlenin kendinize akışa bırakın. Olur mu?

B- Kelebek Görenler

Sizi gidi çocuk ruhlular sizi. Bu dünya bazen size zor geliyor. İçinizdeki, iyilik, sevecenlik o kadar yüksek ki, nefreti, kızgınlığı, öfkeyi anlayamıyorsunuz. Hele ki bu duygular size yönlenirse ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz ve hak etmediğinizi düşünüyorsunuz.

Gerçekten de hak etmiyorsunuz. Sizler o kadar naifsiniz ki. Hiç bir canlıyı incitemezsiniz, bilerek isteyerek hiç kimseyi üzemezsiniz, siz üzülürsünüz, kırılırsınız da, başkalarını kırmazsanız. Siz gidin çimlerde yuvarlanın, salıncaklarda sallanın. Aynen böyle kalın emi.

C- Bıçak Görenler

Sizler çok iyi insanlarsınız ama geçmişte çok kırılmışsınız. Zamanında size yapılan tüm haksızlıklar içinize işlemiş ve karnınızda bir bıçak yarası var gibi hissediyorsunuz. Zaman zaman bunları unutuyorsunuz ve ışıltınızla çevrenizi büyülüyorsunuz, dışarı çıkıp eğleniyorsunuz, hayatın tadını çıkarıyorsunuz, zaman zaman da eve kapanıp yaralarınızı sarmaya çalışıyorsunuz.

Aman boş verin ne olduysa oldu bitti, siz bu dünyaya lazımsınız. Bu andan itibaren geçmişi affedin ve hayata dört elle sarılın emi…

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sevgi dedi ki:

    Ben kelebek gördüm. hiçde çocuk gibir degili. degilim. ve hiç bıcaka benzer yanını göremedim. 🤗😁

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.