Kategoriler

Muz Kabuğu ile Dişleri Beyazlatma

Muz Kabuğu ile Diş Beyazlatmak

Muz Kabuğu ile Diş Nasıl Beyazlatılır? Dişlerinizin yeterince beyaz olmadığından şikayetçiyseniz bu yazımızı sonuna kadar okumalısınız!

Birçok beyazlatıcı ürün ve diş macunu kullanmanıza rağmen dişleriniz hala beyazlamadıysa bir de bu yöntemi deneyin. Peki ama muz kabuğu nasıl diş beyazlatır?

Birçok vitamin ve minerali bünyesinde bulunduran muz, kimyasal madde içermediği için de sağlığınızı olumsuz etkilemiyor.

Muz kabuğu ile beyaz dişlere sahip olurken hemde dişlerinizin güçlendiğini farkedeceksiniz.

Diş beyazlatmak için kullanacağınız muzun olgun olmasına dikkat ediniz. Olgun muzlarda daha fazla potasyum bulunur ve diş beyazlatmada daha etkilidir.

DİŞ BEYAZLATMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Muz Kabuğu ile Diş Beyazlatmak

Muz Kabuğu ile Nasıl Diş Beyazlatılır?

Olgunlaşmış muzu soyup kabuğunun iç tarafını 2-3 dakika boyunca dişlerinize sürün. Muzda bulunan vitaminler dişlerinize geçecek ve zamanla beyazlayarak güçlenecektir.

Bu işlemi günde 1 defa yapmanız yeterlidir. Fakat günde 2 kez bu işlemi uygularsanız daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olur. Dişlerinizin üzerindeki lekeler gidene ve dişlerinizin beyazladığını farkedene kadar bu işlemi devam ettirebilirsiniz. Zamanla dişlerinizin beyazladığını göreceksiniz.

Muz kabuğu ile diş beyazlatmak işte bu kadar basittir. Siz de bildiğiniz doğal yöntemleri aşağıdan yorum olarak yazarsanız herkesin faydalanmasına yardımcı olursunuz.

Yorumlar

  • Diş macununa biraz karbonat ve tuz döküp fırçalayın. Dişleriniz beyazlayacaktır. Ama bu işlemi çok yapmayın. Dişlerinizi çizdiği için zararlıdır.

    Hatice Karman 19 Ağustos 2015 02:33 Yanıtla
  • Hatice hanım beyazlıyor haklısınız ama daha hızlı kirlenmeler oluyor. Bu nedenle tavsiye edilmiyor pek.

    personal training 21 Ağustos 2015 14:27 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: