Kategoriler

Karbonatlı Su ile Zayıflama Kürü

Karbonatlı Su ile Zayıflama Kürü

Karbonatlı su, hazımsızlık sorunu, mide fesadı ve vücutta fazla asit birikimini atmak için uzun zamandır kullanılan bir yöntemdir. Peki karbonatlı su ile zayıflamak mümkün desek..

Peki ama karbonatlı su ile nasıl zayıflanır? sorularını duyar gibiyim. Karbonatlı su vücudun asit-baz dengesini alkali seviyeye çekerek, zayıflamanıza yardımcı oluyor.

Karbonhidrat ve et ağırlıklı beslenen kişilerin vücudunda asit birikmesi oluşur ve bu da kilo vermeyi imkansız kılar. Karbonatlı su tüketme miktarımızı ise kendi kilomuza göre hesaplayacağız. Yani sahip olduğunuz her 15 kg için 1 litre karbonatlı su tüketeceğiz. Bu yöntemle ile hem hızlı bir şekilde hem de kalıcı olarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Karbonatlı Su ile Zayıflama Kürü

1,5 litre suyun içerisine 1 tatlı kaşığı karbonat (sodyum bikarbonat) ekleyerek karbonatlı suyumuzu hazırlayacağız. Karbonat iyice eriyinceye kadar karıştırmayı ihmal etmeyin.

Günde kaç litre karbonatlı su içmeliyim?

Günde ortalama 4 litre kadar karbonatlı su içeceksiniz. 4 litreyi çok bulanlar bu miktarı 3 litreye kadar azaltabilirler.

Karbonatlı suyu ne zaman içmeliyim?

Sabah aç karnınıza yarım litre kadar karbonatlı su içerek güne başlıyoruz. Yarım saat sonra ise kahvaltı yapabilirsiniz. Yemeklerden 30 dakika öncesine kadar ve yemeklerden 1 saat sonrasında tüketmelisiniz.

Vücudumuzdaki ödemi attıran ve şişkinliği azaltan karbonatlı su ile zayıflama kürü ‘nün oldukça işe yaradığını göreceksiniz. Karbonatlı suyla zayıflayanlar yaptıkları açıklamalarda ayda 5 ile 8 kg’a kadar zayıfladıklarını söylüyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: