Kategoriler

İki Malzemeli Zayıflatan İçecek Tarifi

İki Malzemeli Zayıflatan Çay

Bugün sizlere kolay zayıflatan bir çay tarifini vereceğiz. Sadece 2 malzeme ile hazırlayabileceğiniz ve zayıflamanıza yardımcı olacak bu tarifimizi mutlaka denemelisiniz.

Yapacağınız çeşitli egzersizler de zayıflamanıza yardımcı olacak ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Uyguladığınız diyetlerin çok daha iyi sonuç vermesi için spor yapmayı ihmal etmemelisiniz. Yapacağınız bu egzersizler vücudunuzdaki yağların yakılmasını sağlayacaktır.

Doğal besinler ile uygulayacağınız detokslar, sindirim sisteminizin düzene girmesini sağlayacak ve metabolizmanızı hızlandırarak hızlı kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Zayıflamayı Hızlandıran İki Malzemeli İçecek Tarifi

Zayıflamayı hızlandırmada büyük etki sağlayan bu içecek sayesinde metabolizmanızı düzene koyacaksınız. Bu şekilde yediğiniz her şeyi kolayca yakıp zayıflamanıza da olanak sağlamış olacaksınız.

Malzemeler:

  • 3 yemek kaşığı keten tohumu
  • 1 litre su

İki Malzemeli Zayıflatan Çay

Hazırlanışı:

Tencereye 1 litre suyu alıp kaynamaya bırakıyoruz. Su kaynayınca içerisine 3 yemek kaşığı keten tohumunu ilave edip 15 dakika kadar pişirin.

Bu sürenin sonunda tencereyi ocaktan indirin ve sabaha kadar bekletin. Sabahta bir cam şişeye doldurup buzdolabına kaldırarak soğutun.

Uygulanışı:

Hazırladığınız bu içeceği yemeklerden 30 dakika önce 1 bardak kadar için. 3 – 4 gün kadar bu içeceği içmeye devam edin. Bu içecek sindirim sisteminizin düzene girmesini sağlayacaktır ve sizde bunun farkına varacaksınız.

Bu içeceği kullanırken yediklerinize ve içtiklerinize de dikkat etmelisiniz. Tuzlu, hamurlu ve yağlı yiyecekleri yemekten kaçının. Bunlar sindirim sisteminizi yavaşlatacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: