Kategoriler

Elma Sirkesiyle Zayıflama

Elma Sirkesi ile Zayıflama

Kilo vermekte zorlananlar için Dyt. Taylan Kümeli’nin önerdiği elma sirkesi ile zayıflama yöntemini deneyebilirsiniz.

Elma sirkesi, elmanın mayalanma işleminden geçirilerek üretilmiş bir sirkedir. Yağ yakıcı etkisi bulunmaktadır. 

Elma sirkesini diyetlerde kullanma amacıyla tüketmek zayıflamada etkin rol oynar. İçerdiği çeşitli maddelerden kaynaklı en sağlıklı sıvılardan biridir.

Bedenimizi içten ve dıştan tedavi edecek güce sahiptir. Peki ama elma sirkesiyle nasıl kilo verilir, etkili olması için nasıl kullanılmalıdır?

Elma Sirkesiyle Nasıl Kilo Verilir?

Zayıflatan Elma Sirkesi

Bedeni güçlendirmek, hastalıklara karşı korumak ve zayıflamak için 1 tatlı kaşığı elma sirkesini 1 bardak suya karıştırın. İçine 1 tatlı kaşığı bal ekleyin ve sabahları aç karnına için.

Sürekli kullandığınızda bağışıklık sistemini güçlendirerek bedeninizi hastalıklara karşı korurken sağlıklı zayıflamanızda da etkin rol oynar.

Bu şifa kaynağının bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Eski zamanlarda misafirlere yemeklerden sonra ikram edilirmiş. Nedeni ise hazmı kolaylaştırması. Hazmı kolaylaştırırken yağları eritip fazla kilolardan kurtulmayı sağlıyor.

4 yemek kaşığı sirke, 4 yemek kaşığı bal ve 4 su bardağı suyu karıştırın ve cam kavanozda saklayın. İyice çalkalayıp her yemekten sonra yarım su bardağı için. 1 ay sonunda farkı hissedeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: