Kategoriler

Ballı Zerdeçalın Hekimleri bile Şaşırtan Tarifi

Antibiyotiklerin bilinçsiz olarak kullanılması bakteriler daha dirençli hale gelmiştir. Bilinçsiz tüketimle birlikte ilaçların iyileştirici etkisi yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladı. İlaçların iyileştirici etkisini kaybetmesi nedeniyle artık daha çok doğada yetişen bitkisel faydalı yöntemler daha çok yoğunlaştı.

Hazırladığımız üç malzemeli doğal bitkisel antibiyotik etkili tarih ile hem damarlarınızın temizlenmesi hem de direnç kazanan bakterilere karşı daha dirençli ve sağlıklı bağışıklık sistemine sahip olacaksınız.

zerdeçal bal

Piyasada bulunan antibiyotiklerden daha etkili olan bal ile hazırlanan tüm ürünler daha etkili tedavi yöntemleri sağlıyor. Tamamen bitkisel ve doğal yöntemlerle hazırlanmalarından dolayı hiçbir şekilde yan etkisi bulunmamaktadır. Vücuda sürüldüğünde cildin sıkılaşmasına ve daha canlı görünmesinde oldukça fazla rol oynuyor. Özellikle de yaralara sürüldüğünde oldukça etkili bir iyileşme sağlıyor.

zerdeçallı bal

Bir diğer yandan zerdeçal içeriğindeki antioksidanlar ve antibiyotikler sayesinde bal ile harika bir uyum gösterir. Yalnızca bakterilere karşı değil, aynı zamanda mantar ve diğer birçok hastalığa sebep olan mikroorganizmalara karşı da direnç sağlar.

ALTIN BAL

Bu tarif aynı zamanda “altın bal” olarak da bilinir ve grip, astım, yüksek tansiyon, şeker, kalp hastalıkları gibi birçok hastalığın tedavisinde etkin olarak kullanılır. Ayrıca bu tarifin anksiyete ve depresyon tedavisinde de etkin olarak kullanımı mümkündür. Bu tarif bağışıklık sisteminiz güçlenecek böylece hastalıklardan korunacak; bunun yanı sıra cildinizin daha fazla nem almasını sağlayacak ve cildinizin esnekliğini arttırıp daha genç görünmenize yardımcı olacak.

zerdeçal macunu

Bal-zerdeçal karışımının tarifi için 1 çay kaşığı çekilmiş zerdeçal, çeyrek bardak bal ve iki damla limon yağı yeterlidir.

Tarifin hazırlanışı;

Malzemeleri güzelce karıştırıp elde ettiğiniz karışımı oda sıcaklığında saklayın. Her kullanımınızdan önce karışımın iyice karıştığından emin olun ve günde birkaç kez yarım çay kaşığı tüketmeyi ihmal etmeyin. Karışımın yarıya yakınının bittiğini fark ettiğinizde bu tarifin güzel etkilerini de hissetmeye başlayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: