Miyomlar, Kistler, Tümörler ve Kadınsal Hastalıklara Karşı Doğal İlaç - Sosyal Tarif
Sosyal Tarif

Miyomlar, Kistler, Tümörler ve Kadınsal Hastalıklara Karşı Doğal İlaç

Miyomlar, Kistler, Tümörler ve Kadınsal Hastalıklara Karşı Doğal İlaç

Özellikle kadınlarda oluşan kistler ve miyomlar (kas dokularında ortaya çıkan, çoğunlukla kadınlarda oluşan ur.) gibi birçok farklı sağlık sorunuyla mücadelede son derece etkilidir.

Bu mucize iksirin ilk besini kaya koruğu, başlangıçta Romalılar ve Yunanlılar tarafından yetiştirilen yaygın olarak kullanılan bir ev bitkisidir

Bu bitkiyi zararlılardan, böceklerden ve tırtıllardan korumak için, diğer bitkilerle birlikte yetiştirilmesi gerekiyor. Bu bitkinin latince ”adı yaşamak” kesinlikle adının hakkını veriyor.

Özellikle kist tedavisi için ve vücuda fibroid (rahimde gelişen düz kas hücreleri ve fibroz bağ dokudan oluşan kanserli olmayan, sert ve toplu tümörlerdir.) saldırıya geçince, kalkan olması için vücuda besin sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Kistler ve Tümörlere Karşı Doğal İlaç

Kist ve Tümör

Malzemeler:

  • 300 gram kaya koruğu
  • 500 gram organik bal

Hazırlanışı:

İlk olarak kaya koruğunun yapraklarını kesip güzelce temizliyoruz. Daha sonra içerisine organik bal ilave edip karıştırıyoruz. Bu karışımı 2 – 3 gün kadar bekletiyoruz.

Kullanım:

Sabahları aç karnına hiçbir şey yemeden önce 1 yemek kaşığı kadar bu karışımdan tüketin. Önümüzdeki 2 saat içinde de bir şey tüketmeyin. Sadece su tüketin.

Bu ilaç gibi karışım metabolizmayı uyarır ve toksinleri vücuttan temizler. Kış aylarında diğer aylara göre daha çok zararlı madde birikir. Bunun nedeni kış aylarında fiziksel aktivite eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, detoks yapan besinler ve doğal ilaçlar son derece önemli.

Rus doktorlar bile bu mucizeyi ilaç niyetine tavsiye ediyor. Kardiyovasküler hastalıklarda etkili olduğunu söylüyorlar Son olarak, en başta belirtildiği gibi, bu muhteşem birleşim yumurtalık kistleri, rahim tedavisinde son derece etkili.

Lütfen aileniz ve arkadaşlarınızla bu bilgiyi paylaşın! Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.