ŞOK 25 - 31 Ekim 2017 Kataloğu - Sosyal Tarif
Sosyal Tarif

ŞOK 25 – 31 Ekim 2017 Kataloğu

ŞOK 25 – 31 Ekim 2017 Kataloğu

ŞOK 25 Ekim – 31 Ekim Kataloğu’nu tıpkı geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta inceliyoruz. Bu hafta da ŞOK marketler zincirinde bizleri harika ürünler bekliyor olacak. Çarşamba gününden itibaren satışa sunulan indirimli ürünleri kaçırmayın.

Hem hafta için hem de hafta sonu için özel olarak kampanyalar hazırlayan market yetkilileri tarafından duyurulan Şok Çarşamba fırsatları listesi hem indirim oranları hem de ürün çeşitliliği ile bizleri tatmin etti.

Bakalım ŞOK 25 Ekim Kataloğu’nda bizleri hangi ürünler bekliyor.

Detaylar için Tıkla

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli olarak hem ürün çeşitliliğini arttıran, hem öz markalarına yatırım yapan hem de şubeleşmeye hız veren marka içeriğinde yer alan kategoriler bir ailenin aylık ihtiyaçlarını tek bir noktadan giderebilmelerini sağlayacak çeşitlilikte hazırlanmıştır.

Manav reyonundan kasap reyonuna, hediyelik eşyalardan gıda sektörüne farklı kategorilerde yer alan ürünler piyasada yer alan en kaliteli ürünlerden tercih edilmektedir. Şok Market bünyesinde satılan ürünler müşteri memnuniyeti anlamında piyasanın en üst seviyesinde yer almaktadır. Hal böyle olunca market bünyesinde de müşteri dostu tutumlar sergilenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.