Kategoriler

Orjinal Lipo Magnet ile Hangi Ünlü 25 Kilo Verdi?

Lipomagnet nedir

Orjinal Lipo Magnet ile Hangi Ünlü 25 Kilo Verdi? Lipo Magnet Nedir?

Lipo Magnet Zayıflama Tableti Gerçekten zayıflatıyor mu?

Fiyatları ve Kullanıcılar ne diyor? 2016 yılının en çok satılan tamamen doğal ve tarım bakanlığı onaylı ürünü hakkında merak edilen tüm konulara yer vermekten büyük mutluluk duyarız.

Lipomagnet Röportaj

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) 2015 yılı verilerine göre, dünya çapında obezitenin son 10 yılda yaklaşık %30 oranında artış gösterdiği belirtilmiştir. Dünya çapında gittikçe yaygınlaşan obezite sorunu, global bir sağlık sorunu haline gelmiş ve aşırı kilo nedeniyle yaygınlaşan pek çok hastalık halk sağlığını tehdit eder düzeye ulaşmıştır.

Aşırı kilo ve obezitenin bu denli yaygınlaşmasının nedenleri arasında, uyku bozuklukları, yeme bozuklukları, bazı hormon dengesizlikleri, genetik faktörler, hareketsizlik, dengesiz beslenme, alkol alışkanlığı vb birçok etken bulunmaktadır.

Kilo problemi, değişen yaşam alışkanlıkları nedeniyle Türkiye’de de günden güne artış göstermektedir. Fit ve zinde görünmek için ağır diyetlerle kendilerini sağlıksız bir beslenmeye mahkum eden kadınların yanı sıra, erkekler de kilo probleminden kaynaklanan sağlık problemleriyle karşı karşıya kalmamak için faydalı çözüm arayışı içine girmişlerdir. İşte tam da bu probleme yönelik olarak pazara sunulmuş ve tüm dünyada kısa zamanda ünlülerin gözdesi olmuş olan Lipo Magnet, Türkiye’de de bir çok ünlü tarafından şiddetle tavsiye edilen sağlıklı bir zayıflama ürünü olarak pazardaki yerini almıştır. Lipo Magnet, hem zayıflamak isteyenler hem de formunu korumak isteyenler için özel olarak tasarlanmış, suda eriyen bir besin takviyesidir.

Tamamen bitkisel içerikli olan Lipo Magnet, herhangi bir kimyasal koruyucu içermemektedir. Kısaca içeriği hakkında bilgi vermek gerekirse; yeşil çay, C vitamini, deniz canlılarından elde edilen kito komplex, uzak doğuda yetişen bir meyve olan goji ekstratı gibi tamamen organik ve bitkisel kaynaklı bir içeriğe sahiptir. 20 adet suda eriyen efervesan tablet içeren bir kutu Lipo Magnet, sabah ve akşam 1’er defa, bir bardak ılık suda eritilerek kullanılır. Dolayısıyla bir kutu Lipo Magnet ürünü, 10 günlük kullanım içindir.

Kişilerin fiziksel özellikleri ve beslenme alışkanlıklarına göre değişiklik göstermekle birlikte, en az 1 ay kullanılması uzmanlar tarafından önerilmektedir.
Ekranların gözde programlarından ‘kısmetse olur’ un başarılı sunucusu Seda Akgül’ ün 5 ayda 25 kilo verme formülü olarak Türkiye’ de de adını duyurmuş olan bu ürün, son zamanların en başarılı sağlıklı zayıflama ürünü olarak öne çıkmaktadır.

Lipo Magnet

Orjinal Lipo Magnet Resmi Satış Sitesi için www.lipomagnet.biz adresini ziyaret edebilirsiniz.  ya da bilgi ve müşteri hizmetleri olan 0 212 909 20 46 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

  • Merhaba,
    Bu ürünü arkadaşım kullandı. 1 ayda 6 kilo verdi. İlk inanmamıştım ama resmini İnstagramdan paylaşınca çok şaşırdım. Bende dün sipariş verdim. İnşallah kilo verebilirim.

    Filiz Mutlu 23 Mart 2016 16:45 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gördünüz mü? rastgele tarifler

error: