Muratbey Tarif Yarışması - Sosyal Tarif
Sosyal Tarif

Muratbey Tarif Yarışması

Muratbey Tarif Yarışması

Hem pratik hem de çok lezzetli bir tarifimiz var; Burgu Tortilla!

Siz de Muratbey Burgu peynir ile çocuklara sağlıklı ve eğlenceli tarifler hazırlayın, Muratbey’den “Lezzet Paketi” ve “Peynir Tahtası” kazanan 5 kişiden biri olma şansı yakalayın!

Bunun için yapmanız gereken tek şey, hazırlamış olduğunuz tarif videosu ya da fotoğrafını @MuratbeyPeynir #MuratbeyPeynir ve @SosyalTarif instagram hesaplarını etiketleyerek paylaşmak!

Son katılım: 21 Şubat

Sponsorlu Bağlantılar

Sonuçların açıklanması: 28 Şubat

Yarışma koşullarını aşağıda iletiyoruz.

Kazananlar Muratbey jürisi tarafından belirlenecektir. Fikri Mülkiyet Hakları’na aykırı olan paylaşımlardan Muratbey sorumlu değildir. Her türlü yasal sorumluluğun katılımcıda olduğunu katılımcı peşinen kabul etmiş sayılır.

Katılımcılar, yarışmaya gönderilen video/fotoğrafların kendilerine ait olduğunu, başka bir kişi, kurum ya da kuruluşa ait olmadığını peşinen kabul etmiştir. İnternet siteleri, uygulamalar ya da görsel sitelerinden kopyalandığı tespit edilen videolar/ fotoğraflar değerlendirme dışında tutulacaktır.

Ürünlerin hava sıcaklığından etkilenme riski olması durumunda Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. ürün gönderimi yerine firma tarafından belirlenen ürün bedeli kadar alışveriş çeki gönderebilecektir.

Muratbey Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.; resmi Instagram ve Facebook sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma/iptal etme hakkına sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.