Doğadaki Tek Omega 7 Kaynağı

Doğadaki Tek Omega 7 Kaynağı

Modern tıbbın önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Mehmet Öz’ün tavsiye ettiği mucize bir besin o. Hücre dokusu ve yara iyileşmesine yarar sağlayan ve deriye doğrudan uygulanabilen bir çok ender bir bulunan bir şifa o.

Doğadaki tek Omega 7 kaynağı kendisi. Adı da yabani iğde. Faydası, şifası bol.  Başta Uzakdoğu ülkeleri olmak üzere, asırlardır egzama, güneş yanığı ve farklı yanık türleri, dermatit, yara ve iltihapların bitkisel olarak tedavi edilmesinde, çok yararlı olduğu biliniyor.

O kadar özel bir besin ki Rus kozmonotların uzayda yolculuklarında güneş radyasyonun kötü etkilerinden korunmak için, Omega 7’nin doğal kaynağı olan yabani iğde meyvelerini yediklerini ve yabani iğde yağlarını kremlerinde kullandıkları bildiriliyor. Hücre zarının fiziksel ve duygusal stresten muhafazasında önemli etkileri var çünkü bu besinin.

Sponsorlu Bağlantılar

Yabani İğde

Omega 7 kaynağı yabani iğde ekstresi içildiğinde bağırsaktaki mukoza duvarı kalınlaşmasını engeller. Bağırsak duvarını güçlendirerek akışkanlık sağlayan bir mukoza salgılanmasına yol açarak kabızlığı önler. Kalp ve şeker rahatsızlıklarını da önleyen yabani iğde yağı vücuda giren zararlı yağların depolanması engeller.

Vajina kuruluğunu önlüyor Göz kuruluğu, öksürük, saç ve tırnak dökülmesi gibi çeşitli hastalıkları da tedavi eden yabani iğde yara ve iltihap tedavilerinde de kullanılıyor. Ayrıca vücutta su tutma kapasitesini de arttırır.

Cildi nemlendir Yabani iğde içinde bulundurduğu omega 7 asidi ile oldukça yararlı ve faydalı bir besindir. Omega 7 ekstresini içerek veya cildinize sürerek harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Cilt kırışıklıklarını gidererek cildinizi parlatıp nemlendir.

Yabani İğde Mucizesi

Yabani İğde Mucizesi

​Doğadaki tek omega 7 asidi kaynağı olan yabani iğde ciltteki kolajen açığını kapatarak cildin zamanla kırışıp çökmesini engeller.

Sindirim sistemine yardımcı Antioksidan özelliği ile bağırsak duvarınızı güçlendirip sindirim sisteminizi rahatlatır. Kilo kontrolüne de yardımcı olan yabani iğde yağların depolanmasını önleyerek zayıflamanıza yardımcı olur.

Sponsorlu BağlantılarZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mevlüt ALKAN dedi ki:

  BİLGİ VE ÖNERİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. KULAK ÇINLAMASI DUYMA AZLIĞI İÇİN ÖNERİNİZİ BEKLİYORUM. GSM. 5323630455

 2. nazife tomruk dedi ki:

  nerelerden bulabiliriz acaba

 3. erol yılmaz dedi ki:

  parklarda buna çok benzeyen kırmızı sık meyveli bir ağaç var acaba aynı türdenmi bilen varmıkii..

 4. erol yılmaz dedi ki:

  fotoğraftakine çok benziyorr.çok miktarda da varr.kesin bilen varsa paylaşıp gönderebilirim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.