BİM 15 Eylül Kataloğu - 4 | Sosyal Tarif

BİM 15 Eylül Kataloğu – 4

BİM ankastre ocak özellikleri; 4 gözü de gazlı olan ocağın gaz emniyet sistemi mevcut. Siyah paslanmaz emaye gövde aynı zamanda kolay temizlenebilir özellikte olup ocak otomatik çakmaklı ve emayeli lama ızgara özelliğine sahiptir. Doğalgaz ayarlı LPG’ye dönüştürülebilir olan ocak emaye paslanmaz bek kapakları ve ızgaraları bulunmaktadır.
15 Eylül Cuma BİM’de satılacak olan üçlü ankastre setin fırın özellikleri; 57 Litre iç hacim, A enerji sınıfı, ayarlanabilir termostat, 3 program, 2 adet emaye paslanmaz tepsi, 1 adet Krom nikel kolay temizlenebilir ızgara, kolay temizlik için sökülebilir ön kapak iç cam, iç aydınlatma lambası, paslanmaz emaye iç hazne.
Ocağın gücü 2000 W 220-240 V 50/60 HZ değerlerinde olup harr teknolojisi ile %40’a varan enerji tasarrufu ve kolay temizlenebilir iç haznesi de bulunmaktadır.
Fantom elektrikli süpürge peşin ve peşin fiyatına altı taksit ile 169,00 liraya 15 Eylül Cuma BİM’de yerini alacak. Eco Enerji Dry motor tipine sahip ürün torbasız olup 3 yıl garantiye sahiptir. 3 lt toz kapasitesi, 5 m kablo uzunluğu olan BİM elektrik süpürgesinin kablo sarması da otomatiktir.

Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar


Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.